KS "Płomień" Lgota Mała - strona nieoficjalna

- Janusz Koćwin

- Tadeusz Knaś - kierownik drużyny od 1995 do 2010 roku

Prezesi:

Pierwszym prezesem klubu był Janusz Koćwin, który zajmował się drużyną od 1995 do 1998 roku. Swoim ogromnym zaangażowaniem we wszystko co robił na rzecz klubu pokazał, że to dla niego więcej niż  tylko pasja do piłki nożnej. Jako prezes dodał wszelkich starań, aby „Płomień” mógł zaistnieć.  Klub nigdy mu tego nie zapomni. (Zginął w wypadku 16 marca 1998 roku).

Następnym prezesem klubu, w 1998 r., został Radosław Niedźwiedzki. Był bardzo oddany klubowi, „wskoczyłby za nim w ogień”, lecz w 2003 r. musiał zrezygnować z funkcji prezesa z powodu choroby. Przegrał walkę z nowotworem i zmarł 21.12.2004 roku .

Po panu Radosławie Niedźwiedzkim przyszła kolej na Tomasza Maja, który przejął to stanowisko w 2003 r. Był grającym prezesem. Nienagannie sprawował tą funkcję, lecz niechęć zawodników po podłamaniu z braku awansu do wyższej klasy rozgrywkowej (Klasa „A”) spowodowała, że klub został zawieszony w 2005 r.

W 2008 roku klub ponownie zaczął czynnie funkcjonować. Jego prezesem została Joanna Klekot. Angażowała się w to co robiła całym sercem.

W 2012 r. całkowicie został zmieniony skład zarządu. Prezesem został Grzegorz Maj, z-cą prezesa został Konrad Renszmid, a skarbnikiem Albert Koćwin. Do zarządu dołączyła także manager Marlena Grombczewska.

W 2016 r. doszło do wyborów nowego zarządu, w którym stanowisko prezesa na kolejną kadencje objął Grzegorz Maj, z-cą prezesa został Konrad Renszmid, natomiast zmiany zaszły na stanowiskach sekretarza i skarbnika funkcję skarbnika objął Łukasz Knaś, a stanowisko sekretarza Piotr Wasiel.

Trenerzy:

Grzegorz Maj - pierwszy trener „Płomienia” od 1995 do 2005 r. Ponownie objął drużynę w

07.09.2008 r. i prowadził ją do kwietnia 2010r . Od 2012r. do chwili obecnej sprawuje stanowiska trenera i prezesa.

Luka Gojević - prowadził drużynę przez 6 miesięcy od marca do września 2008 roku.

Łukasz Perliński - prowadził drużynę Juniorów, od Lipca 2009 r. do listopada 2009 r.

Krzysztof Knaś - prowadził drużynę Juniorów od Kwietnia 2010r. do czerwca 2010 r.

Konrad Renszmid - prowadził drużyne trampkarzy w latach 2014-2016. Obecnie prowadzi treningi z grupą w wieku 7-11 lat.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Olimpia II Truskolasy Polonia Unia Widzów
Iskra Mokrzesz Biała Gwiazda Krasice
Metal Rzeki Wielkie 5:1 KS Płomień Lgota Mała
Znicz II Kłobuck Sparta Nowa Wieś
Start Soborzyce 13:0 Warta Zawada

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zdjęcia Płomienia rok 1995-2004
Ładowanie...