KS "Płomień" Lgota Mała - strona nieoficjalna

Oferta dla sponsorów

Historia KS Płomień Lgota Mała sięga 1995r. przez te lata klub dzielnie reprezentuje okolice gminy Kruszyna w piłkarskim świecie.

Obecnie głównym Sponsorem Klubu jest Urząd Gminy w Kruszynie. Środki przeznaczone przez Urząd Gminy nie są wystarczające by spełnić wszystkie cele naszego klubu przez co jesteśmy zmuszeni do stałego poszukiwania nowych źródeł finansowania. Jest to niezbędne do dalszego funkcjonowania i rozwoju naszego klubu oraz realizacji jego głównego celu, jakim jest rozwój i promocja sportu w naszej miejscowości.
     Jednym z głównych założeń Naszego klubu jest szkolenie grup młodzieżowych, które prowadzimy już od kilku lat.

Nasz klub oprócz propagowania zdrowego trybu życia, reklamuje naszą gminę na terenie okolicznych gmin i powiatów. Pragniemy zachęcić jak największe rzesze dzieci i młodzieży do uprawiania sportu oraz rozwijania swoich sportowych zainteresowań. Chcemy również reklamować firmy, które chcą się przyczynić do wspierania i rozwoju sportu w naszej pięknej miejscowości.

Nasze mecze przyciągają wielu kibiców nie tylko z Lgoty Małej i terenu gminy Kruszyna lecz także z sąsiadujących gmin. Wokoło boiska jest dużo wolnej przestrzeni, na której mogłyby stanąć banery reklamowe Państwa Firmy.

Mamy nadzieje, że oferta sponsorska oferta sponsorska przedstawiona powyżej stawia czoła państwa wymaganiom, a ewentualna współpraca przyniesie korzyści obu stroną.

Korzyści płynące ze sponsoringu:

Rozgłos marki firmy poprzez:

- obecność nazwy i logo na strojach zawodników,

- obecność nazwy i logo na bannerach zawieszonych na boisku sportowym,

- obecność reklamy na stronie internetowej klubu,

- obecność reklamy fanpage facebook

Zarząd KS Płomień Lgota Mała

Jeżeli jesteś zainteresowany sponsoringiem klubu bądź umieszczeniem reklamy na boisku klubowym,

prosimy o kontakt:

e-mail: knaslukasz@gmail.com

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Olimpia II Truskolasy Polonia Unia Widzów
Iskra Mokrzesz Biała Gwiazda Krasice
Metal Rzeki Wielkie 5:1 KS Płomień Lgota Mała
Znicz II Kłobuck Sparta Nowa Wieś
Start Soborzyce 13:0 Warta Zawada

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

11.11.2012 Płomień Lgota Mała - Sparta Nowa Wieś
Ładowanie...